Boće

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Boće

Samo jedno je Boće

Navigation

Prijatelji

Sve vijesti

svevijesti

Boće iz zraka

Boce iz zraka

    Preživio sam Vukovar i Ovčaru

    Boce-Team
    Boce-Team
    Admin


    Broj postova : 1432
    Points : 3095
    Reputation : 4
    Join date : 15.05.2008
    Age : 58

    Preživio sam Vukovar i Ovčaru Empty Preživio sam Vukovar i Ovčaru

    Postaj  Boce-Team 29.01.13 9:33

    Preživio sam Vukovar i Ovčaru Vukova10

    U velikoj dvorani HKD Napredak u Brčkom, sinoć je predstavljena knjiga "Preživio sam Vukovar i Ovčaru" autora Vilima Karlovića.
    Srećko Karić, suborac i prijatelj autora knjige je u "jednom dahu" ispričao životne drame i "ovozemaljski pakao" koji je prošao kroz Vukovarsku tragediju.
    Predstavljanje knjige vrši se u sklopu projekta "Put Vjere i Nade"
    Slušatelji su imali prilike čuti izlaganja prema temama:
    - vrijednostima žrtve koja se omalovažava kroz iskrivljavanje istine o Domovinskom ratu i argumente u opovrgavanju teorije o "izdaji Vukovara" i tzv. "dogovorenog rata",
    - prikazom žrtve i zločina koji je počinjen nakon pada grada kroz svjedočenje iz prve ruke o stratištima vukovarske "kasarne", Ovčare i Veleprometa,
    - duhovnom dimenzijom je prožeto kompletno izlaganje, s naglasakom na dokaze kako Božja prisutnost može učiniti nemoguće i potvrditi biblijsku istinu "Bogu je sve moguće!",
    - snagom praštanja, jer naša pobjeda je potpuna samo ako svojom žrtvom i patnjom upravljamo tako da po uzoru na Isusa Krista oprostimo svim našim mučiteljima.
    Više slika na HVIDRA Ravne Brcko

      Sada je: 29.03.24 7:53.