Boće

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Boće

Samo jedno je Boće

Navigation

Prijatelji

Sve vijesti

svevijesti

Boće iz zraka

Boce iz zraka

Dogradonačelnik Brčko distrikta dr. Anto Domić na sjednici u dresu hrvatske nogometne repke

Boce-Team
Boce-Team
Admin

Broj postova : 1434

Dogradonačelnik Brčko distrikta dr. Anto Domić na sjednici u dresu hrvatske nogometne repke Empty Dogradonačelnik Brčko distrikta dr. Anto Domić na sjednici u dresu hrvatske nogometne repke

Postaj  Boce-Team 13.06.12 14:07

Dogradonačelnik Brčko distrikta dr. Anto Domić na sjednici u dresu hrvatske nogometne repke Files_10
Zamjenik gradonačelnika Brčko distrikta dr. Anto Domić došao je jutros na sjednicu lokalne Vlade u dresu reprezentacije Hrvatske.

“Danas mi je imendan i gradonačelnik Miroslav Gavrić mi je poklonio dres, pa sam, kako to bonton nalaže, htio odmah da isprobam taj dar”, objasnio je Domić, koji je u dresu ostao do kraja sjednice.
Upitan šta očekuje od sutrašnje utakmice između Hrvatske i Italije, zamjenik gradonačelnik Brčkog je odgovorio da se nada dobroj i srčanoj igri “vatrenih”.

“Ako bude tako, onda je rezultat neupitan”, rekao je Domić.
(avaz.ba)

Boce-Team
Boce-Team
Admin

Broj postova : 1434

Dogradonačelnik Brčko distrikta dr. Anto Domić na sjednici u dresu hrvatske nogometne repke Empty Re: Dogradonačelnik Brčko distrikta dr. Anto Domić na sjednici u dresu hrvatske nogometne repke

Postaj  Boce-Team 14.06.12 15:17

Dogradonačelnik Brčko distrikta dr. Anto Domić na sjednici u dresu hrvatske nogometne repke Files_10
Zamjenik gradonačelnika Brčko distrikta dr. Anto Domić došao je jutros na sjednicu lokalne Vlade u dresu reprezentacije Hrvatske.

“Danas mi je imendan i gradonačelnik Miroslav Gavrić mi je poklonio dres, pa sam, kako to bonton nalaže, htio odmah da isprobam taj dar”, objasnio je Domić, koji je u dresu ostao do kraja sjednice.
Upitan šta očekuje od sutrašnje utakmice između Hrvatske i Italije, zamjenik gradonačelnik Brčkog je odgovorio da se nada dobroj i srčanoj igri “vatrenih”.

“Ako bude tako, onda je rezultat neupitan”, rekao je Domić.
(avaz.ba)

Sada je: 11.04.21 15:22.