Boće

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Boće

Samo jedno je Boće

Navigation

Prijatelji

Sve vijesti

svevijesti

Boće iz zraka

Boce iz zraka

2 posters

    HDZ Brčko - 22. godina

    Boce-Team
    Boce-Team
    Admin


    Broj postova : 1432
    Points : 3095
    Reputation : 4
    Join date : 15.05.2008
    Age : 58

    HDZ Brčko - 22. godina Empty HDZ Brčko - 22. godina

    Postaj  Boce-Team 20.06.12 13:02

    HDZ Brčko - 22. godina Hdz22o10
    Hrvatska demokratska zajednica BiH - Organizacija za Brčko distrikt obilježiće 23. juna 22. godišnjicu utemeljenja svoga postojanja, najavljeno je na današnjoj konferenciji za medije.

    Program obilježavanja godišnjice započeti će u subotu u 15:30 sati polaganjem vijenca na spomen obilježje 108. brigade Hrvatskog vijeća obrane u Brčkom. U 16:00 sati održaće se svečana sjednica povodom godišnjice na kojoj se očekuje prisustvo i obraćanje visokih zvaničnika HDZ-a BiH, a zatim u 17:00 sati slijedi bogat kulturno-zabavni program i domjenak za sve simpatizere i interesante HDZ-a u hotelu "Jelena".

    Predsjednik Organizacije HDZ-a Brčko distrikta Anto Domić kazao je ovom prilikom da je HDZ u 22 godine svoga postojanja učinio jako puno za hrvatski narod u BiH. "Sam početak utemeljenja HDZ-a u BiH obilježilo je uvođenje višestranačkog sistema u BiH u čemu je HDZ dao svoj maksimalan doprinos, a što se tiče trenutnog djelovanja, ovih dana je na pomolu statusno rješavanje Hrvata, bar što se tiče okvira države BiH", tvrdi Domić.

    Ovom prilikom on je naglasio i da će HDZ nastaviti sa izvršenjem njihovog glavnog cilja, a to je da Hrvati u BiH postanu punopravan, konstitutivan narod na svakom dijelu BiH, te pozvao sve one koji promišljaju na taj način da im se u toj borbi pridruže. /brcko-24h/

    avatar
    Anto


    Broj postova : 1
    Points : 1
    Reputation : 0
    Join date : 27.09.2012

    HDZ Brčko - 22. godina Empty Re: HDZ Brčko - 22. godina

    Postaj  Anto 27.09.12 16:35

    Tako je zalosno kada imas visoko misljenje o nekom covjeku i ulazes veliko postovanje...i onda... se on pokaze kao jedan nepismen neandertalac i necovjek.
    Tako sam postovao Domica i ja i moji prijatelji, do neki dan kada smo se svi licno uvjerili da je jedan obican seljacina kome su se usta otvorila za pare.
    To je tako tuzno i ruzno, kako se ljudi neposredno pred izbore pretvore u prave zivotinje. Kako tako skolovan covjek koji je nekoc bio velikiiii, moze sada da bude tako mali.
    Mozes voljeti pare, voljeti moc i sl. ali ne i biti necovjek, to je neoprostivo.
    Svaki pravi hrvat i vjernik nece biti necovjek! Zaista sam u soku i veoma sam tuzan zbog tog saznanja. Stoga ste izgubili moj glas i glas mojih prijatelja!


    Boce-Team je napisao/la:[center][img]
    Hrvatska demokratska zajednica BiH - Organizacija za Brčko distrikt obilježiće 23. juna 22. godišnjicu utemeljenja svoga postojanja, najavljeno je na današnjoj konferenciji za medije.

    Program obilježavanja godišnjice započeti će u subotu u 15:30 sati polaganjem vijenca na spomen obilježje 108. brigade Hrvatskog vijeća obrane u Brčkom. U 16:00 sati održaće se svečana sjednica povodom godišnjice na kojoj se očekuje prisustvo i obraćanje visokih zvaničnika HDZ-a BiH, a zatim u 17:00 sati slijedi bogat kulturno-zabavni program i domjenak za sve simpatizere i interesante HDZ-a u hotelu "Jelena".

    Predsjednik Organizacije HDZ-a Brčko distrikta Anto Domić kazao je ovom prilikom da je HDZ u 22 godine svoga postojanja učinio jako puno za hrvatski narod u BiH. "Sam početak utemeljenja HDZ-a u BiH obilježilo je uvođenje višestranačkog sistema u BiH u čemu je HDZ dao svoj maksimalan doprinos, a što se tiče trenutnog djelovanja, ovih dana je na pomolu statusno rješavanje Hrvata, bar što se tiče okvira države BiH", tvrdi Domić.

    Ovom prilikom on je naglasio i da će HDZ nastaviti sa izvršenjem njihovog glavnog cilja, a to je da Hrvati u BiH postanu punopravan, konstitutivan narod na svakom dijelu BiH, te pozvao sve one koji promišljaju na taj način da im se u toj borbi pridruže. /brcko-24h/

    [center]

      Sada je: 29.03.24 1:35.