Boće

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Boće

Samo jedno je Boće

Navigation

Prijatelji

Sve vijesti

svevijesti

Boće iz zraka

Boce iz zraka

    Iz mog sanduka

    Boce-Team
    Boce-Team
    Admin


    Broj postova : 1432
    Points : 3095
    Reputation : 4
    Join date : 15.05.2008
    Age : 58

     Iz mog sanduka  Empty Iz mog sanduka

    Postaj  Boce-Team 26.03.13 18:39

     Iz mog sanduka  Untitl19
    Uvodimo novi podforum sa zanimljivim temama, Kratke misli i poučne priče koje sve možete
    pročitati i pratiti OVDJE.


    TVOJE OČI BILE SU MOJE

    U jednom selu živjela je jedna neobično lijepa djevojka, ali na žalost bila je slijepa i zbog toga veoma nesretna.....


    Zadnja promjena: Boce-Team; 03.04.13 0:39; ukupno mijenjano 2 put/a.
    Boce-Team
    Boce-Team
    Admin


    Broj postova : 1432
    Points : 3095
    Reputation : 4
    Join date : 15.05.2008
    Age : 58

     Iz mog sanduka  Empty Re: Iz mog sanduka

    Postaj  Boce-Team 26.03.13 18:42

    TVOJE OČI BILE SU MOJE


    U jednom selu živjela je jedna neobično lijepa djevojka, ali na žalost bila je slijepa i zbog toga veoma nesretna. Mrzila je samu sebe i sve oko sebe. Jednu osobu je donekle poštivala. Bio je to zapravo njezin momak koji joj je bio desna ruka. Jednoga dan on je upita: hoće li se udati za njega?

    Ona odgovori: čim progledam.

    Za kratko vrijeme mladić je otputovao i upravo se tada dogodi da su liječnici došli do zdravih očiju koje su njoj operacijom prisadili. Ležala je neko vrijeme i oporavljala se, ali još uvijek sa zavojima na očima.

    Kad je došlo vrijeme da joj skinu zavoje i da progleda pojavio se i njezin mladić. Bila je presretna kad je prvi put mogla vidjeti svijet oko sebe.

    Mladić je baš u tom trenutku upita: hoćeš li se udati za mene? Ona ga pogleda i odmah primijeti da je mladić slijep, te mu odrešito odgovori: ne, ne mogu cijelog života gledati slijepu osobu.

    Mladić je bio silno pogođen, ožalošćen je otišao s velikim bolom u srcu. Nakon nekoga vremena napisao joj je kartu: Draga, čuvaj svoje oči i znaj, prije nego su postale tvoje bile su moje!






    Zadnja promjena: Boce-Team; 03.04.13 2:05; ukupno mijenjano 2 put/a.
    Boce-Team
    Boce-Team
    Admin


    Broj postova : 1432
    Points : 3095
    Reputation : 4
    Join date : 15.05.2008
    Age : 58

     Iz mog sanduka  Empty Re: Iz mog sanduka

    Postaj  Boce-Team 03.04.13 0:30



    Ostale poučne priče i dr., možete pročitati OVDJE.

    Arrow Arrow


    Sponsored content


     Iz mog sanduka  Empty Re: Iz mog sanduka

    Postaj  Sponsored content


      Sada je: 17.05.24 8:44.