Boće

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Boće

Samo jedno je Boće

Navigation

Prijatelji

Sve vijesti

svevijesti

Boće iz zraka

Boce iz zraka

    Prvi BOĆAN koji je zabio gol Dinamu

    Boce-Team
    Boce-Team
    Admin


    Broj postova : 1432
    Points : 3095
    Reputation : 4
    Join date : 15.05.2008
    Age : 58

    Prvi BOĆAN koji je zabio gol Dinamu Empty Prvi BOĆAN koji je zabio gol Dinamu

    Postaj  Boce-Team 07.05.11 16:46

    Karlo Kešinoć proud to be from Boće
    Gdje bi drugo i igrao nego u Hrvatskom Dragovoljcu. Karlo Kešinović porijeklom Boćan je prvi naš sumještanin koji je velikom Dinamu Zagreb zabio gol. To je prvi a sigurni ne i zadnji gol. Biti će ih još. Kada prikupimo više informacija bit će ovdje puno toga o Karlu.



    Prvi BOĆAN koji je zabio gol Dinamu K_kesinovic

    http://www.nk-rudes.hr/prva_momcad.php

    RUDEŠ Karlo Kešinović protiv Imotskog zabio svoj prvi drugoligaški pogodak



    Što se prvenstvo bliži kraju i forma Rudeša je sve bolja. Protiv Imotskog momčad trenera Ivana Kneževića zabilježila je visoku 6:2 pobjedu, a igra drugoligaškog novaka bila je u drugom poluvremenu za nogometne sladokusce. Rudešani su u drugom poluvremenu odigrali utakmicu na vrlo visokom tehničkom nivou tako da su gledatelji zaista mogli uživati. Bila je to prezentacija nogometne igre koja nijednog nogometnog zaljubljenika ne može ostaviti ravnodušnim. Igrači u plavim majicama izveli su čitav niz vrlo smišljenih akcija, a zabili su i tri pogotka. Kamo sreće da ovakvog nogometa ima više na našim terenima jer bi onda, u to ne treba nimalo sumnjati, na tribinama bilo mnogo više gledatelja nego što ih sada ima.

    Karlo Kešinović (20) bio je jedan od najboljih igrača Rudeša protiv Imotskog. Ovaj čak 196 cm visoki stoper kompletnu nogometnu školu prošao je u Hrvatskom dragovoljcu, a nakon toga na posudbi je godinu dana proveo u tada trećeligašu Rudešu s kojim je osvojio naslov prvaka 3. HNL zapad.

    Povratak u HD

    Uslijedio je povratak u Hrvatski dragovoljac za koji je igrao u prvom dijelu prvenstva koje je u tijeku, a prošle zime ponovno je posuđen Rudešu. Kod njega je iz utakmice u utakmicu evidentan napredak pa nije nikakvo čudo što je u vrlo jakoj konkurenciji izborio mjesto u standardnoj jedanaestorici Rudeša. Iako je vrlo visok Kešinović ima sjajnu koordinaciju pokreta, jedan je od najbržih igrača Rudeša i ima sjajnu skok igru:

    Moram reći da s velikim zadovoljstvom igram za Rudeš. Za našu momčad igra čitav niz vrlo kvalitetnih igrača i zbog toga nikoga ne smiju čuditi uspješni rezultati Rudeša u prvoj drugoligaškoj sezoni. Inače, atmosfera u svlačionici je sjajna, a ovom prigodom posebno bih pohvalio našeg trenera Ivana Kneževića koji je jako izniman trener od kojega sam jako puno naučio i zbog toga sam mu jako zahvalan – kaže Karlo Kešinović

    Stigao je i prvi drugoligaški pogodak?

    Jako sam sretan zbog pogotka koji sam zabio Imotskom. Dinko Trebotić je izvrsno izveo udarac iz kuta, a nakon skoka glavom sam loptu pospremio u mrežu Imotskog. Ovaj pogodak mi je još dodatno povećao samopouzdanje, a uvjeren sam da ću do kraja prvenstva zabiti barem još jedan pogodak.

    U subotu Rudeš će gostovati u Žrnovnici?

    Gostovanje kod Mosora zasigurno neće biti lako no naša momčad je prepuna samopouzdanja i zbog toga sam uvjeren da ćemo i u Žrnovnici odigrati kvalitetnu utakmicu i da ćemo se u Zagreb vratiti s pozitivnim rezultatom.

    Rudeš je i u Kupu ZNS-a zabilježio lijep uspjeh?

    Ulaskom u finale ostvarili smo prvi cilj jer u slijedećoj sezoni Rudeš će igrati u pretkolu Hrvatskog nogometnog kupa. Naravno, naša je želja osvojiti Kup ZNS-a, a da bi ga osvojili moramo pobijediti prvoligaša Lokomotivu. Ako nas ždrijeb pomazi onda bi finalnu utakmicu igrali u Rudešu, a tada bi naše akcije znatno porasle. Još mi je u sjećanju prošlogodišnji Kup kad smo nakon fantastične igre u Rudešu pobijedili Lokomotivu. Bilo bi zaista divno kad bi i ove godine pobijedili Lokomotivu. No do 18. svibnja još ima vremena.

    O svojim osobnim ambicijama Karlo Kešinović je rekao:

    Naravno da je san svakog nogometaša zaigrati u 1. ligi pa ni ja ne krijem da želim jednog dana zaigrati u jednoj u prvoligaških momčadi. Uvjeren sam da će mi se san ispuniti – optimistički je zaključio Karlo Kešinović koji će 12. prosinca navršiti 21 godinu, a po onome kakav je napredak napravio u posljednje vrijeme ne treba sumnjati da će popularni Keš vrlo brzo zaigrati u 1. ligi.

    Preneseno iz Sportskih Novosti

    AJMO RUDEŠE, NEMA PREDAJE, NEMA PRODAJE



    http://www.nk-rudes.hr/index_hr.php?pageNum_vijesti=5&totalRows_vijesti=59

      Sada je: 17.05.24 2:18.